Nabízíme ručně vyráběné skleněné vánoční ozdoby české produkce, jejichž krása obměkčí nejedno lidské srdce. Usilujeme o to, aby ruční výroba v České republice neupadala v zapomnění a naopak se v co největší míře dostávala na pulty místních prodejen, a tedy i k samotným českým zákazníkům.

Naše obchodní činnost probíhala zpočátku v Německu, kde si ruční výroby a preciznosti obzvláště váží. Postupně jsme se dostali i do povědomí českých zákazníků a je nám velkým potěšením, že si stále více z nich žádá kvalitní výrobky s tradicí a příběhem.

Produkty Nastrom naleznete ve vybraných prodejnách s dekoracemi, květinářstvích a zahradních centrech v Česku, Německu i Rakousku. Můžete také navštívit náš e-shop a nakupovat jednoduše a v klidu přímo z domova.

Víme, že regály velkých obchodních domů jsou zahlceny levnými dekoracemi ze zahraničí. Ty jsou však vyráběny strojově a kvantita je upřednostňována na úkor kvality. Oproti tomu je každá jednotlivá ozdoba Nastrom vyráběna ručně. Právě díky poctivé práci zkušených sklářů a dekoratérů postupně vzniká jedinečný líbivý skvost.

Ozdoby značky Nastrom nabízíme v ucelených kolekcích (jak klasických, tak sestavovaných dle nejnovějších trendů). Vybraným velkoobchodům nabízíme vytvoření vlastní kolekce na míru. 

Firmy si u nás mohou objednat dárkové sady pro své zaměstnance a obchodní partnery. Takové sady vždy ladíme dle vašich představ. Firemní logo můžeme použít na balení nebo na novoroční přání.

Jistě oceníte, že u nás lze objednat jakékoliv množství ozdob, s možností dalších doobjednávek.